Evropská občanská iniciativa

Odjakživa byl člověk zvyklý, že pokud někdo na něj útočí, má absolutní právo se bránit. Právo bránit sebe, rodinu, přátele a vlastní majetek – vždyť je to přirozené! Nemám pravdu? Nezdá se vám, že dnešní svět je poněkud divný a nespravedlivý?

Víte, že Váš život má tu největší cenu? Víte, že Váš majetek patří jen vám? Pravdivé věci tu píši, řekněte sami…

Zkuste se ale dnes bránit, když se zloděj vloupe k Vám do domu a Vy a Vaše malé děti se ze spánku vyděsíte z této nečekané návštěvy! Myslíte si, že Vám v tu chvíli pomůže policie? A že se přesně v tutéž chvíli objeví odvážný srážce pořádku, který vás i s celou rodinou zachrání a vetřelce zpacifikuje…? Nebo když se vracíte domů v pozdní hodině a nějakému pobudovi se Váš obličej znelíbí, nebo se mu prostě naopak zalíbí vaše kabelka… Co myslíte? Co nebo kdo by v tento moment mohl zastavit útočníka? Policie? Ne, jen Vy a Vaše odhodlání a schopnost se bránit!!!

Není to chyba policie, policie prostě nemůže každému slušnému občanovi jen tak přidělit „policistu-bodyguarda“ v momentě, kdy ho potřebujete. Pochopte, útočník je zločinec, ne Vy, a proto vlastnit, nosit a použit zbraň pro sebeobranu je normální!!!

A proto zde nabízíme řešení – Evropská občanská iniciativa. To je nástroj, kterým můžeme zkusit změnit dnešní stav tak, že:

Každý slušný a bezúhonný občan EU bude mít právo bránit sebe a svůj majetek!

Každý slušný a bezúhonný občan EU bude mít právo být ve svém domově skutečným pánem a žádný vetřelec tam nebude smět vkročit bez jeho svolení!

Připojte se k naší iniciativě a pomozte i sami sobě!